MT Bilimsel         ANASAYFA 
Madencilik Türkiye Mining Turkey Tünel Teknolojisi MT Rehber MT Etkinlik MT Mağaza MT Bülten
SEG2016
MT Bilimsel'in 6. Sayısı Yayınlandı
01-07-2014
 
Bu Bir  Haberidir

MT Bilimsel Dergisi’nin 6. sayısı yayınlanmıştır. İlki Ocak 2012’de çıkan 6 aylık akademik dergimizin Temmuz 2014 tarihli yeni sayısını, derginin web sitesinden online olarak okuyabilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce olarak yayın yapan olan MT Bilimsel’in içeriğine “Yer Altı Kaynakları” (başta madenler olmak üzere petrol, doğalgaz, jeotermal vs) ile ilgili her konuda makaleler kabul edilecektir. MT Bilimsel’in gelecek sayılarında yayınlanmasını istediğiniz bilimsel eserlerinizi, yazım kurallarımıza uygun olarak hazırlayarak lütfen Baş Editör Prof. Dr. C. Okay Aksoy’a (o.aksoy@mtbilimsel.com) ve Madencilik Türkiye Dergisi Temsilcisi Onur Aydın’a (onur@mtbilimsel.com) eş zamanlı olarak gönderiniz.

Yerbilimleri camiasına faydalı olacağını umduğumuz MT Bilimsel’in 6. sayısını buradan indirebilir, gelecek sayıları 6 aylık periyotlarda www.mtbilimsel.com adresinden takip edebilirsiniz.

Her Hakkı Saklıdır

“Bu haber bir Madencilik Türkiye Dergisi haberidir. İzinsiz olarak kopyalanması suçtur, yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır!”

 
  
 
 
MT Bilimsel Sayıları
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Görüntülemek istediğiniz sayının üzerine çift tıklayınız
   
 


Mayeb
MT Bilimsel Dergisi’nde yayınlanan tüm makalelerin yayın hakları, yayıncı kuruluş MAYEB Madencilik ve Yer Bilimleri Basım Yayın Dağıtım Ltd. Şti.'ye aittir. Herhangi bir şekilde kopyalanması halinde yasal işlem başlatılması hakkı saklıdır.